Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Rafał Bieńkowski | 2018-05-14 15:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianie mocno „kręcili” w Lutrach i Lidzbarku

Olsztyn24
(fot. archiw. Michelin Bloomnet Team)
To był pracowity weekend dla kolarzy Michelin Bloomnet Team. Olsztynianie wywalczyli kilka miejsc na podium podczas wyścigów w Lutrach i Lidzbarku Warmińskim.

Ostre ściganie zaczęło się w sobotę, kiedy ruszył XXXIII Międzynarodowy Wyścig Dookoła Jeziora Luterskiego. Pierwszego dnia zaplanowano jazdę indywidualną na czas. Najlepszy okazał się Sebastian Żelazowski. 3. miejsce przypadło z kolei Markowi Trzeszczkowskiemu. Niedziela to już wyścig ze startu wspólnego. Swoją wysoką formę potwierdził w nim Żelazowski, który był drugi. Jednocześnie dało mu to zwycięstwo w klasyfikacji generalnej całej imprezy.

Michelin Bloomnet Team większą, bo aż 7-osobową reprezentację wysłał na niedzielny I Lidzbarski Wyścig Szosowy organizowany przez stowarzyszenie „Rowerowy Lidzbark”, przy współpracy z Urzędem Miasta. Tam ponad setka kolarzy zmierzyła się ze 120-kilometrową trasą rozpoczynającą się w Termach Warmińskich. W kategorii OPEN zwyciężył olsztynianin Artur Korc (Dadelo) przed Piotrem Osińskim (GK Starogard Gdański), trzeci był Łukasz Dudko. Jeden z liderów MBT finiszował z czasem 3:12:53.33 (zwycięzca uzyskał 3:12:50.19). Miejsce na najniższym stopniu podium dało mu jednocześnie drugą lokatę w kategorii M3.
R E K L A M A
banner
Oprócz Łukasza Dudko, w pierwszej dziesiątce kategorii OPEN znaleźli się jeszcze: 4. Marcin Wojtal (3. w M3) i 6. Radomir Chmiel. Patryk Badura wyścig zakończył jako 20., Jacek Sargalski 27., Marek Trzeszczkowski 34., a Kazimierz Mydło 63. Ostatni z nich był jednocześnie drugi w kategorii M6.

Rafał Bieńkowski

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl