Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Rafał Bieńkowski | 2017-08-07 12:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Łukasz Dudko trzecim zawodnikiem Memoriału Stanisława Królaka

Olsztyn24
Podium w Radzyminie | Więcej zdjęć »
Kolarze Michelin Bloomnet Team zajęli aż cztery miejsca na podium podczas weekendowych wyścigów w Warszawie i Radzyminie.

W niedzielę, w stolicy, rozegrano już ósmą edycję Memoriału Stanisława Królaka. Oprócz zawodowców, na trasie tradycyjnie stanęli też amatorzy. Znakomite trzecie miejsce zajął wśród nich Łukasz Dudko, który 24-kilometrową trasę pokonał w czasie 00:37:24. Wszystko rozegrało się dopiero na finiszu, dlatego różnice w pierwszej „trójce” były niewielkie. Wyścig wygrał Peter Nowacki (Ośka Warszawa – 00:37:21) przed swoim kolegą z teamu Marcinem Kobiałką (00:37:23). 12. miejsce zajął kolejny zawodnik MBT Sylwester Matusiak.

Walki nie zabrakło też dzień wcześniej w Radzyminie, gdzie rozegrano kolejny wyścig cyklu Cisowianka Road Tour. Tam w kategorii pro open 5. miejsce zajął Sylwester Matusiak (02:42:32.54), a 6. był Patryk Badura (02:42:32.67). Dało im to jednocześnie pierwsze i drugie miejsce w M30. Kazimierz Mydło, który startował w M60 i był najlepszy w gronie rówieśników, zajął z kolei 12. lokatę w kategorii ½ pro open.
R E K L A M A
banner
– Ściganie było wyjątkowe, bo fragmenty szutrowe nie są zbyt często spotykane na wyścigach szosowych. Najbardziej oberwał sprzęt i to właśnie przebite gumy zrobiły największą selekcję w peletonie. Najważniejszą sprawą było więc odpowiednie dobranie opon, ciśnienia oraz umiejętne omijanie kamieni i dziur – mówili po wyścigu kolarze olsztyńskiego teamu.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl