Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Ep | 2018-05-15 15:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Niepełnosprawni potrafią gotować

Olsztyn24
Uczestnicy i organizatorzy konkursu (fot. archiw. ZPE)
Nawet pasta kanapkowa może stać się kuchennym arcydziełem. Dziś (15.05) udowodnili to uczestnicy I Regionalnego Konkursu Umiejętności Kulinarnych organizowanego przez Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie.

W rywalizacji na przyrządzenie najlepszej pasty do chleba z dowolnych składników wzięli udział uczniowie pięciu szkół specjalnych z województwa. Czyli reprezentanci Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Bartoszyc, SOSW z Biskupca, Katolickiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kruzach, SOSW Nidzicy i olsztyńskiego ZPE. Zwyciężył Adam Jeznach z SOSW Bartoszyce. Drugie miejsce zajęli ex equo Marcik Krzykjowski z SOSW w Nidzicy i Patryk Bieżuński z SOSW w Biskupcu, trzecie - Mateusz Wójcik z ZPE.

Patronat honorowany nad imprezą sprawował Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty. Był to pierwszy otwarty konkurs kulinarny uczniów szkół specjalnych z województwa. Organizatorzy zapowiadają, że za rok odbędzie się kolejna edycja.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl