Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Mielczarski | 2018-05-09 20:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Otwarcie wystawy „Gdy w sercu kwitnie muzyka”

Olsztyn24
Otwarcie wystawy „Gdy w sercu kwitnie muzyka” (fot. Tomasz Mielczarski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W holu głównym Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera w Olsztynie odbyło się dzisiaj (9.05) uroczyste otwarcie wystawy prac laureatów nagrodzonych w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” pt. „Gdy w sercu kwitnie muzyka”.

Na uroczystość przybyli m.in. Urszula Dudko - artysta plastyk i przewodnicząca komisji konkursowej w naszym województwie, Agnieszka Jabłońska - dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie, Marcin Domian - doradca wojewody warmińsko-mazurskiego, Tadeusz Milewski - prezes Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Polskiego Związku Niewidomych oraz przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowej z Olsztyna i Ostródy wraz z podopiecznymi.

Uroczystość uświetnił wspaniały występ zespołu „Korzenie” z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Spośród 1800 prac nadesłanych na konkurs z całego kraju, na wystawie zaprezentowano 17 najlepszych dzieł. Prace niepełnosprawnych artystów tworzone na co dzień w warsztatach terapii zajęciowej, środowiskowych domach samopomocy i domach pomocy społecznej, wzbudzają zachwyt i urzekają zwiedzających.

Prace będą dostępne do oglądania do 31 maja 2018 roku.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl