Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2018-05-17 19:19 | Rozmiar tekstu: A A A
Wyróżnienia dla zawodników, trenerów i działaczy gminy Dywity

Nagrodzone sukcesy na arenach sportowych

Olsztyn24
Nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy Gminy Dywity (fot. UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Dwudziestu zawodników, trenerów i działaczy sportowych z gminy Dywity otrzymało w środę (16.05) z rąk wójta Jacka Szydło nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia i sukcesy sportowe w 2017 roku. Gmina Dywity przyznaje nagrody finansowe za osiągnięcia i sukcesy sportowe od 2015 roku.

- Cieszy fakt, że z roku na rok liczba zawodników, którzy osiągają sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej, a także trenerów oraz organizatorów sportu, rośnie - mówi wójt Jacek Szydło. - Jesteście wzorem do naśladowania dla innych. Dziękuję wam również za promocję naszej gminy, która odbywa się poprzez wasze sukcesy i działania.

Łączna kwota przeznaczona na nagrody za sukcesy w 2017 roku to 9 tys. zł. Oprócz nagród finansowych wyróżnieni otrzymali też gratulacje i drobne upominki promocyjne. Podczas uroczystości nie było lekkoatletów i trenerów GUKS ASY Dywity, ale mieli oni mocne usprawiedliwienie - startowali tego dnia (16.05) w Mistrzostwach Województwa LZS w Olecku. Skąd zresztą przywieźli worek medali (12 medali indywidualnych i jeden w sztafecie). Wójt umówił się na wręczenie im nagród w przyszłym tygodniu.
R E K L A M A
banner
Pełna lista nagrodzonych:

Kategoria Zawodnik:
» Alicja Potasznik, Julia Kucińska, Julia Kopiczyńska, Paulina Potasznik i Mikołaj Truszczyński (wszyscy to lekkoatleci GUKS Asy Dywity),

Kategoria Trener:
» Ewa Lewandowska i Szymon Niestatek (GUKS Asy Dywity), Krzysztof Sieradzki (UKS Frendo Dywity),

Kategoria Działacz:
» Iwona Jasińska (UKS Frendo Dywity), Waldemar Grzegorzewski (BURZA SŁUPY), Anna Lewońko i Jarosław Zackowski (LZS Dywity) i Sławomir Wiśniewski (MZGZ LKS Różnowo),

Nagroda Specjalna:
» Grzegorz Maleszka (Renault Team), Marcin Konieczny (Klub Sportowy Niemaniemogę), Monika Chodyna, Jan Stańczyk (Olsztyński Klub Karate Kyokushin), Artur Hrymowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn - klub szachowy), Lucyna i Stefan Szymańscy (Koło Emerytów i Rencistów Dywity).

W roku 2015 podjęta została Uchwała Rady Gminy Dywity w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania oraz wysokości nagród i wyróżnień za osiągnięcia sportowe w Gminie Dywity. Do 30 stycznia składane są wnioski o przyznanie nagród za rok poprzedni w kategoriach: zawodnik, trener, działacz, nagroda specjalna wójta. Po zaopiniowaniu przez Komisję Społeczną Rady Gminy Dywity nagrody przyznawane są przez Wójta Gminy.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl