Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MST | 2018-05-17 21:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński „Gastronomik” zabiega o Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Olsztyn24
Konferencja w olsztyńskim „Gastronomiku” (fot. archiw. ZSGS) | Więcej zdjęć »
We wtorek (15.05) w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie odbyła się publiczna prezentacja wyników autoewaluacji wewnętrznej w ramach ubiegania się szkoły o nadanie Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie.

Program Szkoła Promująca Zdrowie (SzPZ) jest realizowany w Polsce od 1992 r. Celem uzyskania Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie jest:

» uznanie i docenienie długofalowych, systemowych działań szkół, zgodnych z przyjętą w Polsce koncepcją i standardami SzPZ;
R E K L A M A
banner
» wspomaganie rozwoju programu SzPZ w Polsce, jako ważnego elementu polityki państwa i działań oddolnych dla poprawy jakości edukacji, stanu zdrowia ludności oraz budowania demokratycznego społeczeństwa;

» upowszechnianie doświadczeń, osiągnięć SPZ i przykładów dobrej praktyki na terenie całego kraju oraz inicjowanie współpracy między szkołami w tym zakresie.

W prezentacji udział wzięli m.in. Jarosław Słoma - I zastępca prezydenta Olsztyna, Anna Zdaniukiewicz - Wojewódzki Koordynator Programu Szkoły Promującej Zdrowie, Dariusz Wasiela - zastępca dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie, Radosław Gruss - kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl