Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-01-12 18:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów zaprosił z WOŚP na akcję „Przez Naturę do Zdrowia”

Olsztyn24
Naturoterapeuci w akcji w słusznym celu (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów przeprowadził wczoraj (11.01) akcję „Przez Naturę do Zdrowia”. To już czwarta edycja imprezy, poprzez którą włącza się do pomocy przy zbieraniu funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zainteresowanie oferowanymi zabiegami i konsultacjami było bardzo duże. W Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła w Olsztynie zebrało się dwunastu specjalistów, wśród których byli wykwalifikowani bioenergoterapeuci, radiesteci, masażyści i inni naturoterapeuci. Pracowali intensywnie i praktycznie bez przerwy.

Większość osób chcących skorzystać z pomocy specjalistów zapisało się wcześniej, choć byli i tacy, którzy przyszli spontanicznie. Wielu z nich było pozytywnie zaskoczonych oferowanymi zabiegami. Było ich naprawdę dużo, między innymi: bioenergoterapia, oczyszczanie aury, konsultacje radiestezyjne, świecowanie uszu, masaż uśmierzający ból, kamertony, litoterapia, analiza żywej kropli krwi, którą specjalista ogląda pod mikroskopem i sprawdza, czy w organizmie nie dzieje się nic niepokojącego.
R E K L A M A
banner
Wyjątkowo przyjemny i relaksacyjny był zabieg refleksologii twarzy, który przyprowadzał prezes cechu Bronisław Żelanis. Konsultacji udzielał także założyciel cechu, dyplomowany mistrz radiesteta, dyplomowany mistrz bioenergoterapeuta, Honorowy Starszy Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów Jan Mackiewicz. Z tak wyjątkowych zabiegów i konsultacji można było skorzystać przekazując do orkiestrowej skarbonki dobrowolny datek. Uzyskany dochód przekazany zostanie Orkiestrze.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl