Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Grzegorz Białecki | 2015-05-18 13:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Cezary Białecki startował w Mistrzostwach Polski Seniorów w szermierce

Olsztyn24
Drużyna MUKS Victor Warszawa | Więcej zdjęć »
W dniach 16-17 maja br. w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w szermierce. W drużynie MUKS Victor Warszawa startował mieszkaniec Barczewa, Cezary Białecki.

W pierwszym dniu odbyły się walki indywidualne. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, ze względu na udział wielu bardzo doświadczonych zawodników, którzy przygotowywali się specjalnie na ten turniej, nie startując w zawodach Pucharu Polski.

Cezary Białecki, po stoczeniu 12 walk grupowych, w których odniósł 9 zwycięstw, dostał się do fazy pucharowej. W 1/32 Białecki spotkał się z kolegą klubowym, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Niestety uległ mu 15/8 i w turnieju indywidualnym zajął ostatecznie bardzo dobre 19. miejsce.
R E K L A M A
banner
W drugim dniu turnieju odbyły się walki drużynowe. Zespół MUKS Victor Warszawa zmierzył się z zespołem TMS Sosnowiec, pokonując go 45/27 awansował dalej. W półfinale spotkał się z zespołem AZS AWF Katowice, niestety zawodnicy z Warszawy ulegli 45/35 i zmierzyli się o 3. miejsce z drużyną Fortis Sosnowiec. Po wyrównanej walce ulegli sosnowiczanom 45/41 i zostali 4. drużyną Mistrzostw Polski Seniorów.

Cezary Białecki, mimo młodego wieku (junior młodszy), miał szanse zdobyć medal Mistrzostw Polski Seniorów, zabrakło 4 trafień. Takie turnieje to dla Cezarego możliwość walki z najlepszymi szablistami w Polsce i zdobywania doświadczenia na przyszłość.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl