Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-23 17:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Sportowy festyn w uniwersyteckim campusie

Olsztyn24
W biegu wzięło udział ponad 400 biegaczy | Więcej zdjęć »
Ponad czterystu biegaczy i biegaczek pobiegło dzisiaj (23.05) w II Biegu Uniwersyteckim 10-kilometrową trasą wytyczoną na terenie uniwersyteckiego campusu w Kortowie. Bieg był częścią programu rozpoczętego w piątek w Olsztynie festiwalu filmów sportowych MARATON, a także imprezą uświetniającą 16. rocznicę utworzenia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Bieg nie był jedynym wydarzeniem sportowym, jakie dzisiaj zorganizowano na terenie UWM. Na uniwersyteckim stadionie odbył się także mecz charytatywny pomiędzy polskimi strażakami a reprezentacją telewizji publicznej. Drużynę strażaków poprowadził komendant główny PSP gen. bryg. Wiesław Leśniakiewicz, a kapitanem drużyny dziennikarzy i komentatorów telewizyjnych był wiceprezes zarządu TVP Bogusław Piwowar.

W obu drużynach nie brakowało gwiazd, niekoniecznie znanych z piłkarskich boisk. W drużynie strażaków zagrał m.in. Zbigniew Bródka - mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim. W całym meczu przeważali strażacy i zasłużenie wygrali 3:1 (2:0). Również w zorganizowanej ad hoc po meczu serii rzutów karnych skuteczniejsi okazali się strażacy wygrywając 2:1.
R E K L A M A
banner
Podczas meczu fundacja Solidarni zbierała pieniądze na pomoc strażakom poszkodowanym podczas akcji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Sportowy festyn w uniwersyteckim campusie

23-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl