Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-02 02:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany organizacji ruchu na ul. Iwaszkiewicza i ul. Nowaka

Olsztyn24
Ul. Tuwima (fot. archiwum) | Więcej zdjęć »
Swoistą tradycją w Olsztynie stały się w tym roku przeprowadzane w niedziele zmiany w organizacji ruchu drogowego w związku z budową linii tramwajowych. Tradycji stanie się zadość również w zbliżającą się niedzielę (5.07). W niedzielę bowiem zamknięty zostanie północny pas ulicy Tuwima, od skrzyżowania z ulicą Iwaszkiewicza do skrzyżowania z ulicą Nowaka wraz z tymi skrzyżowaniami. Ruch ulicą Tuwima odbywać się będzie na jednej jezdni, po jednym pasie w każdym kierunku.

Dojazd do ulicy Iwaszkiewicza odbywać się będzie od strony ulicy Obrońców Tobruku. Dojazd do ulicy Nowaka odbywać się będzie tymczasowym wjazdem od strony ulicy Tuwima, z możliwością jazdy po jednej jezdni w każdym kierunku.

Przypominamy, że ulica Tuwima pozostaje nadal zamknięta dla ruchu w rejonie skrzyżowania z aleją Sikorskiego, a kierowcy jadący ulicą Obrońców Tobruku w kierunku alei Sikorskiego uzyskali możliwość skrętu w prawo, w aleję Sikorskiego.
R E K L A M A
banner
Bieżące informacje o organizacji ruchu na olsztyńskich ulicach można znaleźć na stronie internetowej www.bezpieczny.olsztyn.eu
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl