Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-07-23 20:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Wraca rondo przy Europa Center

Olsztyn24
Od poniedziałku przywrócone będzie rondo na Pl. Ofiar Katynia | Więcej zdjęć »
Budowniczowie linii tramwajowej w Olsztynie przygotowują się do kolejnych zmian w organizacji ruchu drogowego. Tym razem na odcinku ulicy Towarowej, pomiędzy ulicami Dworcową i Leonharda.

Od poniedziałku (27.07) przywrócony zostanie ruch okrężny na Rondzie Ofiar Katynia przy Europa Center. To jedna z ważniejszych zmian, jakie po weekendzie czekają zmotoryzowanych. Poza tym na niemal całej długości ul. Towarowej między Leonharda a Dworcową kierowcy pojadą po nowej nawierzchni po stronie tramwajowej zajezdni. Ruch będzie się odbywać po jednej jezdni w obu kierunkach. Trzeba szczególnie uważać i patrzeć na znaki na skrzyżowaniu Towarowej z Leonharda. Taka organizacja, ma obowiązywać dwa dni.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, dzisiejszej nocy (z 23 na 24.07) drogowcy nie zamkną jednego pasa na pl. Jedności Słowiańskiej. W nocy będą jednak prowadzone prace przy jednej ze studzienek teletechnicznych zlokalizowanych pod jezdnią. Prace powinny potrwać nie dłużej, niż trzy godziny, a na miejscu ruchem będzie kierować sygnalista.
R E K L A M A
banner
Dodatkowo przypominamy, że na pl. Jedności Słowiańskiej nie został wprowadzonych ruch w obu kierunkach. Zmotoryzowani w tej części miasta jeżdżą zgodnie z dotychczasową organizacją.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl