Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Justyna Grzywaczewska | 2015-08-05 23:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Letnia edycja CITY TRAIL w Olsztynie za nami!

Olsztyn24
CITY TRAIL nad Jez. Długim w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W środę, 5 sierpnia, nad Jeziorem Długim w Olsztynie ponad 200 biegaczy zmierzyło się z 5-kilometrową trasą zawodów CITY TRAIL. Letnia edycja odbywa się pod nazwą CITY TRAIL onTour i ma formułę jednego biegu w każdym z 10 miast, w których organizowane są jesienno-zimowe zawody.

Na znanej biegaczom trasie najlepszym okazał się Artur Olejarz, który dotarł do mety w czasie 15:51. Wśród kobiet zwyciężyła Monika Jackiewicz – 18:54. Prywatnie Artur i Monika są parą i w miarę możliwości trenują razem.

– W ostatnich tygodniach nie oszczędzaliśmy się na treningach. W poniedziałek jedziemy w góry, by jeszcze doszlifować formę na drugą część sezonu – mówiła po zawodach Monika. - Choć temperatura przez cały dzień była wysoka, nad jeziorem było przyjemnie. Nie narzekam na warunki i cieszę się z wygranej – dodał na mecie Artur.
R E K L A M A
banner
Najlepsi zawodnicy wrócili do domów z nagrodami od marek Salomon i Etixx, a każdy zawodnik, który dotarł do mety otrzymał pamiątkowy medal. Biegacze mogli również posilić się w strefie regeneracyjnej, gdzie czekały na nich woda, izotonik, owoce i ciastka.

Bieg w Olsztynie był ósmym w ramach CITY TRAIL onTour. Pierwsze zawody obyły się w poniedziałek, 27 lipca w Łodzi. W kolejnych dniach ekipa organizacyjna była w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy i Gdańsku. Do piątku odbędą się jeszcze 2 imprezy: w Warszawie i Lublinie. W ramach zawodów organizowane są także biegi dla dzieci i młodzieży, na dystansach od 300 metrów do 2 km.

Szczegółowe informacje o zawodach CITY TRAIL znajdują się na stronie www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Facebooku.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl