Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras/MC | 2015-09-25 17:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejny laur dla Ukielu

Olsztyn24
Gala konkursu TOP Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015 (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Ostatnie miesiące to doskonała passa inwestycji zrealizowanej nad brzegami największego olsztyńskiego jeziora. Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel jest dostrzegane i doceniane zarówno w kraju, jak i za granicą. Najnowszy laur prezydent Olsztyna odebrał wczoraj (24.09) w Białymstoku, podczas gali konkursu Top Inwestycje Polski Wschodniej 2015.

- Zainteresowanie olsztynian i turystów oraz nagrody i wyróżnienia to potwierdzenie, że nasza inwestycja była strzałem w dziesiątkę - mówi Piotr Grzymowicz. - A nasze największe jezioro będzie jeszcze bardziej atrakcyjne, bo właśnie otwieramy Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego na terenie Słonecznej Polany.

Olsztyńska inwestycja znalazła się pośród dziesięciu wytypowanych przez Radę Konsultacyjną konkursu. To zadania, które miały w ostatniej dekadzie największy wpływ na gospodarkę, atrakcyjność i poprawę poziomu życia mieszkańców pięciu województw wschodniej Polski.
R E K L A M A
banner
Poza Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel wyróżniono m.in. Zakład Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Stalowej Woli, system integrujący transport publiczny Miasta Rzeszowa i okolic, a Internauci docenili e-mapę Powiatu Olsztyńskiego.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej odbywa się z inicjatywy Grupy PTWP - organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku oraz redakcji serwisu Portalsamorzadowy.pl.

W tym roku odbyła się II edycja plebiscytu.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl