Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-10-29 17:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Od piątku korekta w organizacji ruchu w centrum Olsztyna

Olsztyn24
Zmiany mają usprawnić ruch samochodowy w centrum Olsztyna
W piątkowy (30.10) poranek drogowcy wprowadzą korektę do organizacji ruchu na ul. 1 Maja w Olsztynie. Znów będzie można też przejechać przez Plac Jedności Słowiańskiej przy Wysokiej Bramie.

- Przy uruchamianiu kolejnych odcinków przebudowywanych dróg obserwowaliśmy sytuację - mówi Andrzej Karwowski z Urzędu Miasta Olsztyna. - Podjęliśmy decyzję o zmianach w organizacji ruchu, które mają ułatwić poruszanie się zmotoryzowanym.

Najważniejsze nowości wprowadzone będą na ul. 1 Maja. Dotychczas ruch prosto i w lewo odbywał się z jednego pasa. Od piątku kierowcy będą mieli do dyspozycji dwa pasy, przy czym w al. Piłsudskiego będzie można skręcić tylko z lewego pasa, natomiast w dół w ul. Pieniężnego pojedziemy pasem prawym.
R E K L A M A
banner
Częściowo przywrócony zaostanie także ruch przed Wysoką Bramą. Kierowcy będą mogli przejechać z ul. Nowowiejskiego przez pl. Jedności Słowiańskiej do ul. Pieniężnego. Do Nowowiejskiego będzie można dostać się także z ul. Skłodowskiej-Curie, ale nie jadąc nią prosto, a skręcając w prawo w Wyzwolenia, a następnie w pierwszą poprzeczną ulicę w lewo do ulicy Nowowiejskiego.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl