Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2015-11-06 18:18 | Rozmiar tekstu: A A A
Sukcesy sportowców gminy Dywity

Wójt pogratulował mistrzom

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania w Urzędzie Gminy Dywity (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Mistrz świata w siatkówce plażowej osób niepełnosprawnych Piotr Moszczyński, brązowa medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 100 metrów Alicja Potasznik i jej trener Szymon Niestatek, spotkali się dzisiaj (6.11) z wójtem gminy Dywity.

Spotkanie przebiegało w bardzo serdecznej atmosferze. Wójt Jacek Szydło gratulował zawodnikom i trenerowi wspaniałych wyników osiągniętych na mistrzostwach Polski i świata.

– Wiem że sukcesów tych nie byłoby, gdyby nie ciężka praca, zaangażowanie i pasja do sportu – mówi wójt Jacek Szydło. – Jestem dumny, że Gmina Dywity ma tak wspaniałych sportowców.
R E K L A M A
banner
Wójt gminy Dywity wręczył zawodnikom i trenerowi nagrody rzeczowe m.in. tablet i profesjonalny sprzęt sportowy, a także oficjalne, pisemne gratulacje. W spotkaniu uczestniczyli również Daniel Zadworny, sekretarz Gminy Dywity i Julian Wojgieniec, kierownik referatu bezpieczeństwa, transportu zbiorowego i sportu. Wyróżnieni sportowcy chętnie dzielili się swoimi wrażeniami z mistrzowskich zawodów, a także mówili o swoich planach na najbliższą przyszłość. Medalistka Alicja Potasznik, jak i cała sekcja gminnego klubu lekkoatletycznego „Asy” Dywity nie może się już doczekać wejścia i treningów na zmodernizowanym stadionie, gdzie jest profesjonalna tartanowa bieżnia.

– Trwa procedura uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu, jest szansa, że treningi będą mogły ruszyć pod koniec listopada – odpowiada wójt Jacek Szydło.

Trener GUKS „Asy” Dywity Szymon Niestatek zadeklarował, że klub chciałby zorganizować w przyszłym roku na stadionie we współpracy z gminą dwie lub trzy imprezy rangi wojewódzkiej. Wójt pozytywnie odniósł się do tej propozycji.

– Cieszę się, że władze gminy dostrzegły i doceniły to, co robimy – mówi Szymon Niestatek. – Dobry klimat wokół sportu jest bardzo potrzebny.  
Na zakończenie spotkania wszyscy jego uczestnicy wykonali pamiątkowe zdjęcie pod drzewkiem szczęścia.


Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl