Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-11-08 17:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Obie jezdnie ulicy Dworcowej dla kierowców

Olsztyn24
Ulica Dworcowa
Od piątku (6.11) wykonawca budowy linii tramwajowej oddał do użytku obydwie jezdnie ulicy Dworcowej. Kierowcy samochodów osobowych oraz pojazdy komunikacji miejskiej mogą przemieszczać się po dwóch pasach ruchu w każdym kierunku, na odcinku od pl. Konstytucji 3 Maja do ronda Ofiar Katynia. Trzeba jednak brać pod uwagę chwilowe zamknięcia ruchu, np. na czas przejazdu pojazdów budowy lub drobne prace wykończeniowe.

W związku z otwarciem drugiej jezdni ul. Dworcowej na tym odcinku na dawne trasy wracają niektóre linii autobusowe, zawieszone zostają przystanki tymczasowe, a obsługa pasażerów odbywa się na stałych dla linii peronach.

W zbliżającym się tygodniu na ulicach Olsztyna można spodziewać się testowych jazd pojazdów szynowych. W poniedziałek (8.11) ma być włączone zasilanie tramwajowej sieci trakcyjnej.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl