Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-11-08 17:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Obie jezdnie ulicy Dworcowej dla kierowców

Olsztyn24
Ulica Dworcowa
Od piątku (6.11) wykonawca budowy linii tramwajowej oddał do użytku obydwie jezdnie ulicy Dworcowej. Kierowcy samochodów osobowych oraz pojazdy komunikacji miejskiej mogą przemieszczać się po dwóch pasach ruchu w każdym kierunku, na odcinku od pl. Konstytucji 3 Maja do ronda Ofiar Katynia. Trzeba jednak brać pod uwagę chwilowe zamknięcia ruchu, np. na czas przejazdu pojazdów budowy lub drobne prace wykończeniowe.

W związku z otwarciem drugiej jezdni ul. Dworcowej na tym odcinku na dawne trasy wracają niektóre linii autobusowe, zawieszone zostają przystanki tymczasowe, a obsługa pasażerów odbywa się na stałych dla linii peronach.

W zbliżającym się tygodniu na ulicach Olsztyna można spodziewać się testowych jazd pojazdów szynowych. W poniedziałek (8.11) ma być włączone zasilanie tramwajowej sieci trakcyjnej.
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~alex / 2015-11-09 11:16
no to sie zacznie oglaszam konkurs na pierwszy dzwon ile dni uplynie?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl