Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-12-21 11:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Szkolenie tramwajowe dla osób niepełnosprawnych we wtorek w ratuszu

Olsztyn24
Szkolenie odbędzie się w olsztyńskim ratuszu
Jak bezpiecznie wsiąść do tramwaju? Czy trzeba sygnalizować motorniczemu, że osoba na wózku chce dostać się do środka? Skąd wiadomo, na którym przystanku jesteśmy? Na te i wiele innych pytań będzie można poznać odpowiedzi już w najbliższy wtorek (22.12) o godz. 17.00 w olsztyńskim ratuszu, podczas szkolenia dla osób niepełnosprawnych.

Spotkanie będzie przygotowane z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych. Na uczestników będzie czekał tłumacz języka migowego i osoby które w sposób jasny i przystępny będą w stanie rozwiać wątpliwości uczestników. Dlatego organizatorzy zapraszają wszystkie osoby z niepełnosprawnościami narządów ruchu, wzroku, słuchu, jak i z wszystkimi innymi rodzajami niepełnosprawności. Na spotkanie zapraszane są także osoby, które są opiekunami osób niepełnosprawnych lub na co dzień z nimi pracują.

Do Urzędu Miasta będzie można dostać się głównym wejściem, ale otwarte będzie także wejście od strony ulicy Ratuszowej, gdzie jest platforma umożliwiająca dostanie się do budynku osobom na wózkach inwalidzkich.
R E K L A M A
banner
Spotkanie organizuje Urząd Miasta Olsztyna oraz Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, przy współpracy Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Zapraszamy 22.12 (wtorek) o godz. 17:00 do sali 219 olsztyńskiego ratusza przy ul. Jana Pawła II 1.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl