Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb/MC | 2016-02-09 20:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezydent spotkał się z przedstawicielami biznesu w Gdańsku

Olsztyn24
Prezydent Piotr Grzymowicz podczas spotkania z przedsiębiorcami w Gdańsku (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz podjął kolejną próbę zachęcenia przedsiębiorców do inwestowania w Olsztynie. Dzisiaj (9.02), wspólnie z prezydentem Elbląga Witoldem Wróblewskim, zachęcał do inwestowania w największych miastach województwa warmińsko-mazurskiego - Olsztynie i Elblągu.

- Nie możemy stać w miejscu - mówi prezydent Piotr Grzymowicz. - Dlatego wychodzimy do przedsiębiorców, informujemy ich o możliwościach oferowanych przez Olsztyn, zachęcamy ich do inwestowania w naszym mieście. A te możliwości są spore. Wystarczy choćby przypomnieć, że mamy do dyspozycji ok. 40 tys. m2 powierzchni biurowej.

Spotkanie z przedsiębiorcami w Gdańsku było drugim spotkaniem z cyklu „Ciągnie Biznes do Warmii i Mazur - do Olsztyna i Elbląga”. Biorą w nich udział przedstawiciele regionu oraz największych miast województwa. W grudniu ubiegłego roku podobne wydarzenie zostało zorganizowane w Warszawie.
R E K L A M A
banner
Spotkania są skierowane do przedstawicieli coraz prężniej rozwijającej się na Warmii i Mazurach branży BPO/SSC, czyli usług dla biznesu. W wydarzeniu zorganizowanym w Gdańsku udział wzięli przedstawiciele kilkudziesięciu firm. Informacja o nim trafiła też m.in. do lokalnych mediów i ambasad.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.