Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2016-02-23 01:33 | Rozmiar tekstu: A A A

O przyszłości energetyki cieplnej rozmawiano na Akademii Wiedzy o Olsztynie

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w OPNT | Więcej zdjęć »
W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się dzisiaj (21.02) spotkanie w ramach Akademii Wiedzy o Olsztynie pod hasłem „Przyszłość energetyki cieplnej w Olsztynie”. Jego organizatorami byli Prezydent Olsztyna oraz MPEC Olsztyn, zaś patronat społeczny nad nim objęło Towarzystwo Miłośników Olsztyna.

Spotkanie podzielone zostało na dwie części. W pierwszej zaprezentowano mini wykłady wygłoszone przez Konrada Nowaka z MPEC Olsztyn, Bogusława Regulskiego - wiceprezesa Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie oraz profesora Grzegorza Wielgosińskiego.

W drugiej części wieczoru eksperci odpowiadali na pytania uczestników spotkania. Przybyło na nie kilkadziesiąt osób reprezentujących przedsiębiorstwa, a także mieszkańców Olsztyna żywo zainteresowanych tematem.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl