Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-02-23 21:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto ogłosiło kolejny konkurs na kulturę

Olsztyn24
 
290 tys. złotych miasto przeznaczyło na dofinansowanie organizacji wydarzeń kulturalnych. Będzie okazja skonsultować składane projekty.

To już drugi w tym roku konkurs związany z wydarzeniami kulturalnymi. Tym razem do podziału są pieniądze na organizację wydarzeń kulturalnych, promowanie lokalnej twórczości i debiutów artystycznych oraz popularyzację różnorodności kulturowej Olsztyna.

Na pierwsze z zadań zarezerwowanych jest 200 tys. złotych, na drugie 50 tys. a na ostatnie 40 tys. To całe spektrum działań, od festiwali, koncertów, przez spotkania, konferencje po wydawnictwa. Termin składania ofert mija 4 marca.
R E K L A M A
banner
Zanim jednak dokumenty trafią do ratusza, warto wybrać się na specjalnie zorganizowane konsultacje. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat warunków składania ofert oraz skonsultować przygotowany projekt.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (25 lutego). Do biblioteki Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38 można przyjść między godziną 14.00 a 17.00. Na pytania odpowiedzą pracownicy Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków oraz Biura ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Na poprzedni konkurs - na edukację poprzez kulturę - wpłynęło 86 wniosków. Właśnie trwa formalno-merytoryczna ocena zaproponowanych zadań. Po zakończeniu tego etapu powołana zostanie komisja, która wybierze te najlepsze. W tym przypadku do podziału jest 190 tys. zł.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.