Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email AS | 2016-03-04 19:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień kobiet w Galerii Warmińskiej potrwa... kilka dni!

Olsztyn24
 
Jak święto to święto! Dzień Kobiet w Galerii Warmińskiej zaczniemy świętować już w ten weekend. Rabaty i promocje potrwają do wtorku, a wtedy... siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wręczą paniom odwiedzającym Galerię Warmińską tysiąc róż!


- Warto podkreślić, że siatkarze specjalnie na Dzień Kobiet  będą prezentować się w specjalnie przygotowanych stylizacjach marek: Lavard, Pepe Jeans, Bytom, Recman, Giacomo Conti. Otrzymanie róży od wysportowanego, przystojnego siatkarza to nie byle okazja - zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Wręczanie róż klientkom Galerii rozpocznie się we wtorek o godz. 14.00 i potrwa do godz. 18.00. Dodatkowo stylistka Galerii Warmińskiej - pani Renata, będzie udzielała porad z zakresu stylizacji, paniom dokonującym zakupów w sklepach odzieżowych.
R E K L A M A
banner
- Tradycyjnie już zachęcamy do obdarowywania pań bonami zakupowymi, które można kupić w biurze Galerii Warmińskiej. Za prezentowe bony panie same wybiorą sobie najlepszy prezent – dodaje Michał Tur. 


Z okazji Dnia Kobiet akcje promocyjne przygotowało wiele butików w Galerii Warmińskiej, np. przez cały weekend (5-6 marca) będą obowiązywały kupony zniżkowe z magazynów Cosmopolitan, JOY i HOT Moda. W perfumerii Douglas będzie można się spotkać z makijażystami i ...w prezencie dostać rozświetlacz i rabaty na drugi produkt. Sklepy z odzieżą sportową Nike, Reebok, Adidas wprowadzają 20 proc. rabaty na damskie kolekcje, a w Greenpoint drugą rzecz z kolekcji Wiosna-Lato 2016 można będzie kupić za połowę ceny. Promocje dla pań przygotowały też sklepy Bijou Brigitte, Organique, Jubirex, Krakowski Kredens oraz Czas na herbatę.

Zapraszamy do Galerii Warmińskiej!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.