Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2016-03-09 15:19 | Rozmiar tekstu: A A A
Szybki PIT w galerii handlowej

Wyślij PIT przy zakupach w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
W najbliższy weekend, 11-13 marca, PIT będzie można wysłać podczas robienia zakupów. Przez dwa dni eksperci Izby Skarbowej w Olsztynie będą czekać na podatników w Galerii Warmińskiej.

Trzecia edycja tegorocznej akcji „Szybki PIT w galerii handlowej” odbędzie się w dniach 11-13 marca (piątek - niedziela) w godzinach od 12.00 do 18.00 w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Wypełnienie rocznego zeznania podatkowego nie należy do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych obowiązków, dlatego często odkładamy jego realizację na ostatnią chwilę. W tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem może okazać się wizyta w specjalnym punkcie konsultacyjnym. Eksperci z urzędów skarbowych udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego, pomogą wprowadzić PIT do systemu e-Deklaracje i sprawnie wysłać go przez internet do dowolnego urzędu skarbowego w Polsce.
R E K L A M A
banner
Żeby skorzystać z pomocy pracowników urzędów skarbowych wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11, jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2015 roku. Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest, by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2014 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2014 roku – informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.

Klientom robiącym zakupy w Galerii Warmińskiej przypominamy, że na stoisku będzie istniała możliwość zarejestrowania paragonów, które wezmą udział w Narodowej Loterii Paragonowej. Każdego dnia akcji pierwsze pięć osób, które wyśle w naszym punkcie roczne zeznania podatkowe przez Internet, otrzyma zestaw upominkowy Narodowej Loterii Paragonowej. Zapraszamy!

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl