Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Monika Rozmierska | 2016-03-13 23:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze z Gimnazjum nr 13 wzięli udział w wielkanocnej zbiórce żywności

Olsztyn24
Wolontariusze z Gimnazjum nr 13 podczas wielkanocnej zbiórki żywności (fot. G 13)
W od piątku do niedzieli (11-13.03) odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności. Do akcji przyłączyło się 80. wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera w Olszynie.

Nie bez powodu zbiórki żywności organizowane są przed ważnymi świętami, jesteśmy wtedy bardziej hojni i wrażliwsi na drugiego człowieka. Aby wszyscy ludzie mogli godnie i spokojnie przeżyć święta, potrzebna jest pomoc i zaangażowanie innych.

Wolontariusze rozdawali ulotki zachęcające do przyłączenia się do wielkanocnej akcji. Nie brakowało klientów sklepów, którzy zapełniali po brzegi wielkie kosze produktami spożywczymi o długim terminie przydatności. Kolejny raz mieszkańcy Olsztyna pokazali wielkie serce i podzielili się swoimi zakupami z potrzebującymi.
R E K L A M A
banner
Tegoroczna zbiórka miała dla społeczności naszej szkoły dodatkowy ważny aspekt, bowiem wspierając działalność Banku Żywności w Olsztynie, gimnazjaliści pomagali choremu na białaczkę koledze. Bank Żywności w Olsztynie włączył się do pomocy rodzinie chorego ucznia, za co z całego serca dziękujemy.

Monika Rozmierska
Koordynator akcji


Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl