Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-03-16 21:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Za tydzień dowiemy się, jak będzie wyglądać Urania po modernizacji

Olsztyn24
HWS Urania
Tydzień został do ogłoszenia wyników konkursu na koncepcję przebudowy olsztyńskiej hali widowiskowo-sportowej Urania. Która z propozycji została uznana za najlepszą dowiemy się w czwartek, 24 marca.

Przeprowadzany przez Stowarzyszenie Architektów Polskich konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej przebudowy i rozbudowy hali Urania trwał około trzech miesięcy. Swoje prace ostatecznie zgłosiło 15 zespołów z całej Polski. Wcześniej wpłynęło 67 wniosków o dopuszczenie do konkursu.

Po przebudowie hala powinna mieć 3,5-4 tys. miejsc. Zachowany ma zostać charakterystyczny kształt dachu, powstać ma także pełnowymiarowa sala rozgrzewkowa. Poza tym zmodernizowane zostaną m.in. instalacje grzewcze, elektryczne, wentylacja, klimatyzacja. Obiekt ma być odpowiednio izolowany, tak, aby zmniejszyć koszty eksploatacji oraz zwiększyć komfort użytkowników.
R E K L A M A
banner
Zwycięska pracownia zostanie zaproszona do negocjacji w sprawie przygotowania projektu przebudowy. Ogłoszenie wyników dotyczących Uranii odbędzie się 24 marca o 12:00 w sali 219 Urzędu Miasta przy pl. Jana Pawła II.

Wcześniej - na podobnych zasadach - został rozstrzygnięty konkurs na przygotowanie koncepcji oraz projektu stadionu piłkarskiego.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl