Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-03-18 18:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Wybierz najpiękniejsze wielkanocne jajo

Olsztyn24
 
Galeria Warmińska zaprasza  do zabawy w wybór najpiękniejszego wielkanocnego jajka. Żeby wziąć udział w naszej świątecznej zabawie, trzeba dobrze obejrzeć pisanki, które w sobotę (19.03) zostaną ustawione w pasażu Galerii. Jeśli ktoś nie ma czasu wybrać się do nas (a szkoda!), może zobaczyć pisanki na FB Galerii Warmińskiej. Jak już Państwo obejrzycie porządnie wszystkie pisanki, należy zagłosować na fb na tę, która się Wam najbardziej podoba. Głosować będzie można od godz. 10 w sobotę do godz. 21.00 - 30 marca.

Skąd w Galerii Warmińskiej tak piękne pisanki-giganty?

- Namalowały je specjalnie dla nas dzieci z dziesięciu olsztyńskich szkół. Jajo, które najbardziej się spodoba klientom Galerii wygra dla szkoły, w której powstało, laptopa. Uczniowie dostaną dodatkowo bilety do Aquasfera Galeria Warmińska. Dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy wszystkich do oglądania i głosowania.

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl