Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2016-03-24 17:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Miejskie umowy będą dostępne. Prezydent zapowiada jeszcze więcej jawności i transparentności

Olsztyn24
Prezydent Grzymowicz o zmianach poinformował podczas dzisiejszego (24.03) śniadania prasowego w ratuszu
W połowie roku umowy zawierane przez miejskich urzędników będą publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej. Mieszkańcy dostaną jeszcze więcej informacji na temat działalności urzędu.

Od sierpnia 2015 roku na stronie BIP-u dostępny jest rejestr wniosków o udzielenie informacji publicznej i odpowiedzi, które zostały przygotowane. Teraz czas na kolejny krok, nad którym prace trwają już od kilku miesięcy.

- Budowanie zaufania to podstawa właściwych relacji społecznych - podkreśla prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Robię wszystko, żeby zarówno praca moja, jak i kierowanego przez mnie urzędu była przejrzysta i jawna. Staram się także w maksymalnym stopniu otwierać kierowany przez mnie urząd na dialog z mieszkańcami i myślę, że mi się to udaje.
R E K L A M A
banner
To, że Olsztyn jest jednym z bardziej otwartych samorządów, potwierdza Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa, która przeprowadziła swoje badania. Spośród 619 ujętych w badaniu miast, Olsztyn zajął drugie miejsce w zestawieniu najbardziej otwartych samorządów w kraju.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl