Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-03-28 16:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Razem przeciwko cyrkom ze zwierzętami

Olsztyn24
Pikieta Partii Razem pod cyrkiem w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Na jeden dzień Olsztyn odwiedził dziś (28.03) Cyrk Zalewski. Na godzinę przed rozpoczęciem widowiska, pod cyrkiem pikietę rozpoczęli działacze Partii Razem. Rozdając ulotki i eksponując stosowne hasła, protestowali przeciwko udziałowi zwierząt w cyrkowych przedstawieniach oraz przeciwko wynajmowaniu przez władze miasta terenu pod spektakle cyrkowe z udziałem zwierząt.

- Protestujemy, bo zwierzęta to nasi młodsi bracia, to są istoty mające swoje prawa i chcielibyśmy to uszanować - powiedziała Małgorzata Matuszewska-Boruc, organizatorka dzisiejszej akcji pod cyrkiem. - Prawa zwierząt w cyrku nie są zachowane, zwierzęta nie mają tam dobrych warunków. Chcemy przeciwko temu zaprotestować i pokazać bezsens takiego cyrku ze zwierzętami.  

Podczas zorganizowanej pod cyrkiem konferencji prasowej zostało odczytane stanowisko Partii Razem w sprawie organizowania spektakli cyrkowych z udziałem zwierząt.
R E K L A M A
banner
W proteście wzięły też udział osoby niezwiązane z Partią Razem, które pojawiły się pod cyrkiem na zaproszenie opublikowane na portalu społecznościowym facebook.

Więcej w tej sprawie na naszym filmie.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Pikieta Partii Razem pod Cyrkiem Zalewski w Olsztynie

28-03-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl