Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2016-04-01 15:06 | Rozmiar tekstu: A A A

x-kom otwiera salon w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
x-kom otwiera pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim salon. Na jego lokalizację wybrano Galerię Warmińską.

Oferujący pełne spektrum akcesoriów komputerowych, komputerów, podzespołów komputerowych, smartfonów i tabletów oraz konsol, nawigacji i urządzeń biurowych salon x-kom będzie najbardziej specjalistycznym sklepem w Galerii Warmińskiej.

- Dotąd w naszej ofercie nie mieliśmy tak ściśle branżowego salonu oferującego towary, bez których współczesny człowiek nie może się obejść. Jesteśmy przekonani, że salon ten spotka się z dużym zainteresowaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale także przedstawicieli firm z różnych branż – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Przedstawiciele x-kom nie kryją, że zdecydowali się na lokalizację salonu w Olsztynie, ponieważ dotąd ani na Warmii, ani na Mazurach nie było miejsca, w którym klienci mogą otrzymać fachową poradę, porozmawiać z profesjonalistami i pasjonatami na tematy szeroko pojętej elektroniki, a przy tym skorzystać z atrakcyjnych cen, promocji i szerokiego asortymentu – to wszystko oferuje x-kom.

Wybierając konkretną lokalizację w regionie przedstawiciele x-kom zwracali uwagę na wiele czynników.

- Staraliśmy się wybrać lokalizację atrakcyjną dla klientów. Galeria Warmińska jest ważnym punktem na handlowej mapie województwa – przyznaje kierownik salonu X-kom w Olsztynie Radosław Górecki.

Nie bez znaczenia dla x-komu był też niepowtarzalny styl architektoniczny, w jakim zbudowana jest Galeria Warmińska (łączy tradycję warmińską z nowoczesnością) oraz jej wystrój.

- To jest bliskie naszej firmie – dodaje Górecki.

Z okazji otwarcia salonu w Galerii Warmińskiej x-kom przygotował specjalną ofertę promocyjną, którą można poznać na stronie http://www.x-kom.pl/l/otwarcie-olsztyn. W salonie odbywać się będą turnieje, konkursy i prezentacje, a do tego w dniach 2 i 3 kwietnia będzie można skorzystać z rat 0% na cały asortyment sklepu.

Sklep x-kom mieści się na poziomie 1 Galerii Warmińskiej.
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl