Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Tetiana Wąsowska | 2016-04-11 22:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze Gimnazjum nr 13 w akcji „Przyszłość dla Dzieci”

Olsztyn24
Wolontariusze z Gimnazjum nr 13 (fot. G13 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Sobota i niedziela (9-10.04) były pracowitymi dniami dla 15 wolontariuszy z Gimnazjum nr 13 w Olsztynie. Uczniowie byli zaangażowani do działania na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Kwestowanie odbywało się w olsztyńskim sklepie „Intermarche”. Wolontariusze pełnili dyżury przy kasach, ofiarując swoją pomoc w pakowaniu zakupów i zbierając do puszek datki dla podopiecznych fundacji.

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” finansuje badania, zabiegi, operacje, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych ciężko chorych z Warmii i Mazur. Pomaga także dzieciom i młodzieży z domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji finansowej, gdyż pragnie, aby każde dziecko mogło śmiało spojrzeć w przyszłość. Podopieczni fundacji mają czasami tylko kilka tygodni, miesięcy albo niewiele lat życia, które naznaczone jest chorobą, ubóstwem i cierpieniem. Pomoc Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” to często jedyny ratunek dla maluchów.
R E K L A M A
banner
Uczniowie Gimnazjum Nr 13 nawiązali współpracę z fundacją w 2015 roku, którą planują kontynuować pomagając potrzebującym.

Tetiana Wąsowska

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl