Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-04-16 12:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawę „The Scots DNA” Radka Nowackiego otwarto w Galerii Stary Ratusz WBP

Olsztyn24
Radek Nowacki | Więcej zdjęć »
W Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie otwarto wczoraj (15.04) wystawę fotograficzną pt.: „The Scots DNA”, na której swój projekt zaprezentował Radek Nowacki.

Jako obcokrajowiec Radek Nowacki szukał najlepszego medium do pokazania swojej interpretacji Szkocji. Szkocja to piękny kraj. Szkocja to brzydki kraj. Szkocja to kraj rozdzierany wieloma sprzecznościami. Fotografie z serii „The Scots DNA” starają się opisywać oba te światy. Krajobrazy górskich Highlandów oraz miejskie plaże Glasgow i Edynburga połączone z prostymi portretami Szkotów tworzą całość nie wymagającą wyjaśnień. Autor wydaje się prowokować widza do spojrzenia pod „powierzchnię”, aby dojrzeć, a raczej poczuć, to co kryje się za zdjęciami.

Cztery fotografie z projektu „The Scot DNA” zostały wręczone Księciu Walii Karolowi i jego małżonce Księżnej Kornwalii Kamili i dołączyły do Królewskiej Kolekcji w Dumfries.
R E K L A M A
banner
Radek Nowacki (ur. 15 lipca 1977 r.) fotograf i dziennikarz. Członek International Federation of Journalists, specjalizujący się w fotografii prasowej, portretowej i dokumentalnej.

Więcej informacji o projekcie oraz samym autorze dostępnych będzie w zapisie wideo wernisażu, który wkrótce udostępnimy.

Wystawa potrwa do 28 kwietnia bieżącego roku.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy „The Scots DNA” w Starym Ratuszu WBP w Olsztynie

15-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl