Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Promocja UG Dywity | 2016-05-26 01:59 | Rozmiar tekstu: A A A
Nagrody za sukcesy w kraju i za granicą

Najlepsi trenerzy i sportowcy gminy Dywity

Olsztyn24
Uroczystość w Urzędzie Gminy Dywity (fot. Promocja UG Dywity) | Więcej zdjęć »
Podczas sesji Rady Gminy Dywity w środę (25.05) wręczone zostały nagrody najlepszym sportowcom i trenerom z Gminy Dywity za 2015 rok. To nowa inicjatywa Gmina Dywity wynikająca z uchwały przyjętej przez radnych w ubiegłym roku.

Na nagrody finansowe dla sportowców i trenerów, którzy odnieśli sukcesy na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej i światowej przeznaczona została łączna kwota 5 tys. zł (wysokość indywidualna nagród wyniosła od 350 do 1000 zł brutto). Wśród sportowców wyróżnienia finansowe otrzymali: Alicja i Paulina Potasznik, Natalia Grubert i Konrad Szczęsny (wszyscy reprezentują GUKS ASY Dywity), nagrodzeni trenerzy to Szymon Niestatek (GUKS Asy Dywity) i Krzysztof Sieradzki (UKS Frendo).

Przyznano też dwie nagrody specjalne: Justynie Rumińskiej, biegaczce z SP Frączki i Piotrowi Moszczyńskiemu z Różnowa, mistrzowi świata w siatkówce plażowej osób niepełnosprawnych. Dodatkowo listy gratulacyjne powędrowały też do: Cezarego Antosiaka, Jarosław Zackowski, Anny Lewońko, Sławomir Wiśniewski, Iwona Jasińska i Krzysztof Bartycha.
R E K L A M A
banner
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl