Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-06-22 16:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Trzy dni będą trwały Targi Sportów Wodnych na Słonecznej Polanie

Olsztyn24
Targi odbędą się na terenie Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego Słoneczna Polana w Olsztynie
Targi Sportów Wodnych „Olsztyn Water Expo” są jedną z najważniejszych imprez skierowanych do żeglarzy, jaka odbywa się w Olsztynie. Druga edycja tej trzydniowej imprezy rozpocznie się w piątek (24.06) na Słonecznej Polanie nad Jeziorem Ukiel.

Ubiegłoroczna edycja „Olsztyn Water Expo” przyciągnęła tłumy wielbicieli żeglarstwa i wszystkiego, co związane jest ze sportami wodnymi. Podobnej frekwencji organizatorzy spodziewają się w tym roku.

Wszystko jest już niemal dopięte na ostatni guzik. Podczas trzech dni w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego będzie można zapoznać się z nowinkami dotyczącymi jachtów i łodzi motorowych. Nie zabraknie atrakcji związanych ze skuterami wodnymi, windsurfingiem, flyboardem, kajakami. Odwiedzający będą mogli też zapoznać się z ofertą czarterową.
R E K L A M A
banner
- Zeszłoroczna, pierwsza edycja targów okazała się bardzo udana - przyznaje prezes organizatora wydarzenia Geko Pojekt, Adrian Kwiatkowski. - Gościliśmy ponad 70 firm z całej Polski prezentujących swoje produkty, począwszy od małych jednostek pływających, po duże jachty morskie. Była to również świetna okazja do zawarcia wielu transakcji handlowych.

Targi Sportów Wodnych „Olsztyn Water Expo” odbędą się w dniach 24-26 czerwca na Słonecznej Polanie przy ul. Sielskiej 38. Wydarzeniu będą towarzyszyć dodatkowe imprezy. Wstęp dla odwiedzających targi będzie bezpłatny.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl