Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-06-25 14:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianie bawili się na Nocy Świętojańskiej w Parku Centralnym

Olsztyn24
Odsłonięcie olsztyńskiego Stonehenge | Więcej zdjęć »
Chociaż tegoroczna Noc Świętojańska była tą z czwartku na piątek (23/24.06), to olsztynianie bez problemu przyłączyli się do zabawy podczas tej zorganizowanej wczorajszego popołudnia (24.06) w Parku Centralnym w Olsztynie na powitanie lata. Organizatorzy zaprosili do stref Tradycji, Książki, Plastyki oraz Tańca i Muzyki.

Jednym z głównych punktów programu imprezy było odsłonięcie przez dziekana Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prof. Benedykta Błońskiego i dyrektora Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie Aleksandra Kuberskiego olsztyńskiego Stonehage, stworzonego na wzór angielskiego oryginału kręgu składającego się z 24 bab pruskich. Poprzedziła je parada przygotowana przez Pałac Młodzieży w Olsztynie, którego podopieczni zaprezentowali także tematyczne przedstawienie na scenie przy parkowej fontannie.

Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się także miedzy innymi warsztaty wicia wianków, gra terenowa „Gdzie się podziała baba pruska?”, pogadanki o tym, co żyje w Łynie (o świteziankach, topielicach i innych „potworach”), zabawy dla najmłodszych oraz strefa książki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Noc Świętojańska w Olsztynie

24-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl