Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-08-17 21:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Lider i posłowie .Nowoczesnej spotkają się w piątek z mieszkańcami Olsztyna

Olsztyn24
 
„Nowoczesna. Tu zaczyna się lepsza przyszłość” - pod tym hasłem w całej Polsce w sierpniu i na początku września odbywają się spotkania i dyskusje na temat programu Nowoczesnej. Po konsultacjach społecznych dokument zostanie przedstawiony w połowie września na konwencji programowej. Najbliższe ze spotkań konsultacyjnych odbędzie się w piątek (19.08) w Olsztynie.

Na spotkanie z mieszkańcami stolicy Warmii i Mazur przyjedzie lider partii Ryszard Petru, któremu towarzyszyć będą posłowie Mirosław Pampuch, Joanna Schmidt, Monika Rosa, Adamem Szłapka i Jerzy Meysztowicz.  

Najważniejszym punktem programu pobytu polityków w Olsztynie będzie otwarta konferencja z udziałem mieszkańców Warmii i Mazur, podczas której zaprezentowany zostane kolejny obszar opracowywanego programu Nowoczesnej. Będzie to też czas na rozmowy o Polsce i całym programie partii. To wydarzenie odbędzie się w klubie Eranova przy ul. Obrońców Tobruku 3. Wstęp wolny.
R E K L A M A
banner
Polityków Nowoczesnej będzie też można spotkać w innych miejscach Olsztyna. Koło południa będzie to olsztyńska starówka, gdzie najpierw przy pomniku Mikołaja Kopernika przy ul. Zamkowej odbędzie się plenerowa konferencja prasowa, a potem posłowie spacerować będą po Starym Mieście i rozmawiać z mieszkańcami Olsztyna.

Około godziny 15.30 goście z Warszawy odbędą spacer promenadą nad Jeziorem Ukiel na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ukiel przy ul. Kapitańskiej 23. Tam również planowane są bezpośrednie rozmowy z wypoczywającymi nad jeziorem.

Przypomnijmy, że do kluczowych obszarów programu Nowoczesnej należą kwestie gospodarcze i regulacje sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości, nowoczesny program polityki społecznej, ochrony zdrowia, edukacji i kultury, kwestie bezpieczeństwa narodowego oraz uczestnictwa Polski w strukturach Unii Europejskiej, strefy euro i NATO.

Artykuł sponsorowany

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl