Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-08-22 20:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Ada Palka trenowała w Olsztynie – ostry wycisk na finał Projektu Plaża

Olsztyn24
Tening z Adą Palką (fot. materiały prasowe organizatora - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Pomost na Jeziorze Ukiel w Olsztynie zamienił się wczoraj (21.08) w wyjątkową salę ćwiczeń. Wszystko za sprawą znanej trenerki fitness – Adrianny Palki – która poprowadziła specjalny trening w ramach ostatniego wydarzenia z cyklu Projekt Plaża. Do wspólnych ćwiczeń na świeżym powietrzu zaproszeni byli wszyscy mieszkańcy oraz odwiedzający miasto, a chętnych na trening pod okiem profesjonalistki nie brakowało tym bardziej, że robiąc coś dla siebie, mogli również pomóc niepełnosprawnym dzieciom i dołączyć do akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Ada Palka jest ambasadorką akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, w której aktywni fizycznie Polacy zbierają kilometry, realizują kolejne cele i walczą o milion złotych dla niepełnosprawnych ruchowo dzieci. Przez całe wakacje, w ramach Projektu Plaża, specjalna strefa akcji odwiedziła najpopularniejsze letnie kurorty, m.in. w Świnoujściu, Dziwnowie, Kołobrzegu, Darłowie, Mielnie, Ustce i Władysławowie. Plaża w Olsztynie była ostatnim przystankiem na trasie projektu.

Cykl plenerowych eventów dobiegł końca, ale akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami nadal trwa. Wciąż można się do niej przyłączyć i zbierać kilometry dla dzieciaków, do czego w Olsztynie zachęcała Ada Palka:
R E K L A M A
banner
Musimy się zmobilizować i pokazać wszystkim, że zdobędziemy ten milion dla dzieciaków z Fundacji TVN Nie jesteś sam – to właśnie oni są najważniejsi w tej akcji. To, co osiągnęliśmy do tej pory, to naprawdę wielka sprawa, ale razem możemy jeszcze więcej! Dlatego mierzymy wysoko i zdobywajmy kolejne kilometry dla dzieciaków.

Ada Palka, jak na trenera przystało, daje dobry przykład innym i sama aktywnie zbiera kilometry dla podopiecznych fundacji. Na koncie ma przebytych już prawie 300 kilometrów i jak podkreśla, to jeszcze nie koniec wyzwania.

Do końca akcji zdobędę 450 kilometrów – obiecuję! – wyznała w rozmowie z Anią Dec, która również wspiera akcję, jeżdżąc na rowerze. Dziennikarka przejechała już 454 kilometry, a do finału akcji, czyli 25 września, planuje dobić do okrągłego tysiąca.

Czy Adzie Palce i Ani Dec uda się zrealizować wyznaczone cele i dołożyć łącznie prawie 1500 kilometrów do puli dla dzieci? Ich aktualne kilometrowe wyniki można obserwować na dedykowanej stronie akcji kilometrami.pl. Do aktywnego pomagania obie panie zachęcają również na profilu Pomoc Mierzona Kilometrami na Instagramie oraz Facebooku.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl