Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-08-29 11:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Gwiazdy Love Message Festival gośćmi Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
Fun Factory i Mr President | Więcej zdjęć »
W miniony weekend w Olsztynie odbywał się Love Message Festival - gratka dla miłośników muzyki popularnej w latach 90. ubiegłego wieku. W stolicy regionu, nad Jeziorem Ukiel, wystąpiły gwiazdy tego okresu - Nana, Face Meets Voice - a Milli Vanilli Experience, Real MCCOY, Mr President, Fun Factory i Dj Bobo.

Muzycy mieli też okazję porozmawiać ze swoimi fanami dzięki Galerii Warmińskiej, która zorganizowała w sobotnie (27.08) oraz niedzielne popołudnie (28.08) specjalne spotkania. Podczas nich miłośnicy muzyki mogli dowiedzieć się o tym, jak obecnie ma się kariera gwiazd festiwalu, jakie mają plany na przyszłość i jak im się podoba Olsztyn.

Nie zabrakło też wspólnego śpiewania, konkursu z biletami na wieczorne koncerty do wygrania oraz wspólnych zdjęć i autografów. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z niedzielnego spotkania z zespołem Fun Factory oraz Layzee (Mr President).
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie z Fun Factory i Mr President w Galerii Warmińskiej

28-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl