Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-09-21 16:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Celnicy podzielili się swoimi obawami z Wojewódzką Radą Dialogu Społecznego

Olsztyn24
Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie spotkała się dzisiaj (21.09) Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego. Posiedzenie zdominował projekt Ministra Finansów połączenia służby celnej, urzędów skarbowych i urzędów kontroli skarbowej w jedną Krajową Administrację Skarbową.

Licznie przybyli na posiedzenie rady przedstawiciele związków zawodowych olsztyńskich celników wyrazili swoje zastrzeżenia związane z planowaną od 1 stycznia 2017 roku zmianą. Szczególnie akcentowali obawy związane z utratą pracy, bowiem według propozycji ministra finansów, dotychczasowe urzędy skarbowe i celne zostaną zlikwidowane, a ich pracownicy zwolnieni. Nie wszyscy ze zwolnionych zostaną przyjęci do pracy w Krajowej Administracji Skarbowej.

Związkowcy zyskali niewiele, jeżeli zyskiem nazwać zobowiązanie przewodniczącego rady, że obawy celników przekaże stronie rządowej. Z wypowiedzi przedstawicieli strony rządowej wynika bowiem, że sprawa reorganizacji polskich służb fiskalnych została przesądzona.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl