Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-09-27 13:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Nadleśnictwo Olsztynek i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają dzieci do udziału w konkursie „Las wokół nas”

Olsztyn24

Nadleśnictwo Olsztynek i Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zapraszają dzieci do udziału w konkursie plastyczno-ekologicznym „Las wokół nas”.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym (4-10 lat). Celem konkursu jest edukacja leśna przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, promocja walorów i piękna lasów naszego regionu. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej (w dowolnej technice, formatu A4 lub A3) nawiązującej do hasła konkursu.

Pracę należy dostarczyć do biblioteki Abecadło (Centrum Handlowe Aura, Al. Piłsudskiego 16) do 3 października 2016 roku. Każda praca powinna być podpisana czytelnie na odwrocie i zawierać następujące dane: imię i nazwisko, wiek autora, telefon kontaktowy lub adres e-mail opiekuna/wychowawcy bądź rodzica. Regulamin nie przewiduje prac grupowych. Oceniane będą one w trzech grupach wiekowych: grupa przedszkolna, klasy I–II i klasy III–IV. Oceny prac dokona jury powołane przez dyrektora MBP w Olsztynie, ocena jury jest ostateczna. Laureaci konkursu zostaną poinformowani telefonicznie. 
R E K L A M A
banner
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 8 października, o godz. 12.00, podczas spotkania z Katarzyną Bajerowicz w bibliotece Abecadło.

Sponsorem nagród jest Nadleśnictwo Olsztynek.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.