Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email UM/AS. | 2016-10-14 18:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Dyskusja o mobilności

Olsztyn24

Stworzenie komfortowego systemu transportu to najważniejszy cel tego zadania. Poza Olsztynem w przedsięwzięciu bierze udział sześć gmin. Stolica Warmii i Mazur oraz partnerzy przystąpili do przygotowania Planu Mobilności Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2025 roku. Dotychczas opracowywane były założenia tego programu. Teraz miasto chce poznać opinię mieszkańców.

Dlatego rozpoczęto konsultacje społeczne w tej sprawie. To zarówno dyskusja na internetowej platformie, jak i bezpośrednie spotkania. Odbędą się pod koniec miesiąca w trzech miastach: Olsztynie (24.10), Gietrzwałdzie (25.10) i Barczewie (26.10).

Poprawa bezpieczeństwa, redukcja zanieczyszczeń, lepsza wydajność transportu pasażerów oraz przewozu towarów - to najważniejsze cele planu mobilności. Magistrat szczególnie koncentrować będzie się na dojeździe do pracy i nauki, stref gospodarczych, rekreacyjno-sportowych, a także o funkcjonowaniu komunikacji zbiorowej.
R E K L A M A
banner
Urzędnicy zachęcają do wypełnienia internetowej ankiety związanej z szeroko pojętą komunikacją. Natomiast propozycje do planu można przesyłać na specjalnym formularzu.

Konsultacje potrwają do 6 listopada.

Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.