Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
ep | 2016-10-25 16:01 | Rozmiar tekstu: A A A

ZPE zaprasza na kiermasz listopadowych stroików

Olsztyn24
Stroiki wykonane przez podopiecznych ZPE
Jeśli poszukujecie niepowtarzalnych ozdób na groby bliskich, nie musicie daleko się rozglądać. Wystarczy przyjść w czwartek (27.10) i w piątek (28.10) na kiermasz do Zespołu Placówek Edukacyjnych, ul. Turowskiego 1 (Nagórki). Kupując unikalne i tanie stroiki, wspomożecie jednocześnie niepełnosprawnych.

Kiermasz będzie trwał w godz. 8.30 - 12.00, na 1 piętrze budynku C. Niepełnosprawni uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy w ZPE będą sprzedawać wykonane przez siebie ozdoby nagrobne.

- Niektóre wykonane z prawdziwych gałęzi świerka i naturalnych ozdób, inne z bardziej trwałych sztucznych elementów - mówi Anna Wangin, nauczyciel-kierownik pracowni artystycznej Parku Pracy w ZPE. - Ceny będą wahać się od 20 zł do 50 zł, zależnie od rozmiaru i wyglądu stroika.
R E K L A M A
banner
Uczniowie w pracowni artystycznej Parku Pracy bardzo się starają, by przygotować jak najładniejsze wieńce. Tną i stroją gałęzie świerka, dekorują szyszkami, kwiatami, brokatem.

- Ciężko? Trochę tak, ale lubię pracę - opowiada Paweł, obcinając i czyszcząc iglaste gałęzie.

Przypominamy, że kupno wieńców z Parku Pracy oznacza jednocześnie wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Całkowity dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na działalność współpracującego z ZPE Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl