Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-10-27 23:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Młodzi pacjenci już wiedzą, jak być SMART

Olsztyn24
Zajęcia odbyły się w szpitalu dziecięcym w Olsztynie (fot. ZPS - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Zespół Placówek Specjalnych zorganizował dzisiaj (27.10) zajęcia otwarte dla wszystkich dzieci przebywających na leczeniu w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

Celem wydarzenia odbywającego pt. „Jestem SMART” było promowanie bezpiecznych postaw w korzystaniu z technologii informacyjnych. Rozmawiano o tym jak być SMART (S- sprytnym, M- mobilnym, A- aktywnym, R- rozsądnym, T- technologicznie zakręconym) użytkownikiem urządzeń mobilnych oraz bezpiecznie korzystać z internetu z poszanowaniem swoich i cudzych praw.

Uczestnicy zajęć ćwiczyli wysyłanie smsów na czas - ale bez błędów, zastanawiali się, jakie zdjęcia mogą publikować i dowiedzieli się, że ich obecność w internecie zawsze pozostawia za sobą jakiś ślad.
R E K L A M A
banner
Na koniec zajęć zaprezentowano krótki film stworzony na szpitalnych oddziałach o tej samej tematyce, który później stanie w szranki konkursowe.

Całe wydarzenie miało dwojaką naturę. Po pierwsze z przesłaniem bezpieczeństwa organizator starał się dotrzeć do jak największej liczby dzieci. Po drugie - zajęcia stanowiły pracę konkursową na wydarzenie promujące bycie SMART w konkursie ogłoszonym przez dwumiesięcznik „TIK w Edukacji”.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl