Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MW | 2016-11-29 13:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy karatecy reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Europy i w Pucharze Europy

Olsztyn24
Podium z udziałem Wiktorii Witkowicz (III miejsce) | Więcej zdjęć »
W miniony weekend (26-27.11) Lublin był areną XV Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w kategorii Open, a także Pucharu Europy Juniorów i Młodzików. W ekipie reprezentującej Polskę znaleźli się także zawodnicy z Olsztyna.

W zawodach wystartowało ponad 500 zawodników z 20 państw. Olsztynianie to: Aisha Ndiaye, Aleksandra Wieczorek, Weronika Słota, Wiktoria Witkowicz, Krystian Słota i Maurycy Otremba.

Na podium stanęła Wiktoria Witkowicz zajmując trzecie miejsce w konkurencji układów Kata, a Aisha Ndiaye uplasowała się w tej samej konkurencji na piątej pozycji. Pozostali zawodnicy reprezentujący Olsztyn odnotowali także bardzo dobre występy tocząc zacięte walki, dochodząc nawet do ćwierćfinału.
R E K L A M A
banner
Opiekunem całej grupy z Olsztyna byli instruktorzy Jerzy Damięcki i Leszek Słota.

Wyjazd i uczestnictwo w Mistrzostwach Europy był  współfinansowany ze środków otrzymanych z budżetu Miasta Olsztyn z zadania publicznego „Przez Karate do Mistrzostwa”.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl