Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Lech Wąsowski | 2016-12-09 22:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Chór Gimnazjum nr 5 kolędował dla stowarzyszenia

Olsztyn24
Spotkanie stowarzyszenia im. Grota Roweckiego w Zakątkach Europy (fot. Lech Wąsowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W piątek (9.12) w restauracji „Zakątki Europy” miało miejsce przedświąteczne spotkanie Stowarzyszenia Historycznego im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” - dowódcy Armii Krajowej. Podczas spotkania wystąpił chór Gimnazjum nr 5 pod kierunkiem Hanny Borys.

Przy pięknie zastawionym stole spotkało się wiele ważnych osób. Jedną z nich był prezes zarządu stowarzyszenia - Andrzej Wojciech Olszewski, który świętował swoje dziewięćdziesiąte urodziny. W spotkaniu uczestniczyli także: Artur Chojecki – wojewoda warmińsko–mazurski, Krzysztof Marek Nowacki – warmińsko–mazurski kurator oświaty oraz przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego i Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, a także dyrektorzy olsztyńskich szkół.

Uroczystość rozpoczęły życzenia dla jubilata - Andrzeja Olszewskiego. Młodzież pięknie zaśpiewała „Sto lat”, czym bardzo wzruszyła prezesa stowarzyszenia. Kiedy wszyscy dzielili się opłatkiem, chórzyści z „Piątki” zaintonowali kolędy. Ich czar udzielił się zgromadzonym na spotkaniu osobom i po chwili wszystkich otuliła magia świątecznych nut wyśpiewywanych przez chórzystki. Wkrótce do nich dołączyli obecni na sali goście i cała sala nuciła nastrojowe, piękne kolędy.
R E K L A M A
banner
Prezes-jubilat bardzo się wzruszył – drżącym głosem podziękował za radość wspólnego kolędowania i wprowadzenie w świąteczny nastrój. Młodzież z Gimnazjum nr 5 otrzymała słodki prezent mikołajkowy i wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że dla tak niepowtarzalnej atmosfery warto było wziąć udział w tej uroczystości.

Lech Wąsowski

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl