Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Milena Brzostek | 2016-12-12 18:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Po Jarmarku Bożonarodzeniowym w Dobrym Mieście

Olsztyn24
Jarmark Bożonarodzeniowy w Dobrym Mieście (fot. CKB - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W niedzielę (11.12) w Dobrym Mieście odbył się tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Na przedmurzu przy ulicy J. Sowińskiego, w scenerii zabytkowych kamieniczek, baszty i dobromiejskiej choinki, rozstawili swoje stoiska wystawcy sztuki rękodzieła: rzeźby, malarstwa, filcowania, kartek i ozdób świątecznych, biżuterii. Dużym powodzeniem cieszyły się stoiska: książki z drugiej ręki i nowości wydawniczych. Nie zabrakło świątecznych potraw na stole wigilijnym oraz wypieków i grzanego wina.

Atmosferę zbliżających się świąt tworzyły występy zespołów: Rozśpiewane Serduszka, Świąteczna Kapela, Pasja, Lelija, Koteria oraz solistki. Licznie przybyli uczestnicy jarmarku witani byli przez Mikołaja, któremu towarzyszyli: Śnieżynka, Elf, Aniołowie.

Rozstrzygnięty został konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową, pierwsze miejsce zajęła Barbara Kosakowska, drugie Joanna, Kacper i Henryk Langowscy, trzecie - Przedszkole Niepubliczne w Dobrym Mieście „Jaś i Małgosia”.
R E K L A M A
banner
W trakcie jarmarku dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach ozdób choinkowych. Finałem imprezy było losowanie świerków świątecznych dla mieszkańców, ufundowanych przez Nadleśnictwo Wichrowo.

Jarmark zakończyła świąteczna projekcja video mappingu na elewacji kamieniczek.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl