Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Lenkiewicz | 2016-12-13 15:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolekcja piłkarskich szalików w Muzeum Sportu

Olsztyn24
(foto. Piotr Bojarski)
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego zaprasza na wystawę kolekcji szalików klubów piłkarskich Europy. Wernisaż wystawy „Moja kolekcja szalików” odbędzie się 21 grudnia o godz. 17.15 w siedzibie Muzeum Sportu w Olsztynie przy al. Piłsudskiego 44 (hala „Urania”, II piętro).

Właścicielem zbioru szalików jest Piotr Bojarski – doktorant historii Uniwersytetu Warmińskiego-Mazurskiego w Olsztynie. Zaprezentuje on kolekcję składającą się z 36 szalików znaczących klubów europejskich.

Piotr Bojarski piłką nożną interesuje się już blisko dwadzieścia lat, jest jej wielkim fanem. Od 2011 roku kolekcjonuje szaliki klubowe. Gromadzenie ich stało się jego wielką pasją.
R E K L A M A
banner
Jak zdobył cenne szaliki m.in. AS Romy, SSC Napoli, Realu Madryt, FC Porto, Stomilu Olsztyn z pewnością dowiemy się na wernisażu wystawy.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl