Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-12-18 18:37 | Rozmiar tekstu: A A A
Niedziela w Muzeum

O Bożym Narodzeniu i Nowym Roku na Warmii

Olsztyn24
Uczono się m.in. jak wykonać świąteczne ozdoby | Więcej zdjęć »
Do Świąt Bożego Narodzenia został niespełna tydzień. Olsztynianie z zapałem oddają się przygotowaniom do nich. Dla tych, którym przydałoby się parę chwil odpoczynku między jedną sklepową kolejką a drugą, Muzeum Warmii i Mazur zorganizowało dzisiaj (18.12) spotkanie przedświąteczne w Domu „Gazety Olsztyńskiej” w ramach cyklu Niedziela w Muzeum.

Podczas spotkania pod hasłem „Boże Narodzenie i Nowy Rok na Warmii” prezentowano zabytki związane z regionalnymi tradycjami świątecznymi, uczono jak wykonać ozdoby świąteczne i wróżby noworoczne.

Ko ciekaw, mógł też wziąć udział w prelekcji pokazującej jak obchodzone było Boże Narodzenie dawniej w porównaniu do obecnych zwyczajów.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~IWONA SKRODZKA / 2016-12-18 20:57
Bardzo dziękujemy za zdjęcia. Niejednokrotnie relacjonujecie Państwo wydarzenia w których bierzemy udział. Pozdrawiamy i składamy życzenia bożonarodzeniowe. Wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia i jak najwięcej ciekawych tematów w roku 2017r. PSD w Olsztynie.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Przedświąteczna Niedziela w Muzeum

»

18-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl