Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-12-18 22:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Wspólnie kolędowano w SP13

Olsztyn24
Wspólne kolędowanie w SP13 | Więcej zdjęć »
W Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie kolędowali dzisiaj (18.12) młodzi i dorośli zatorzanie. Imprezę zorganizowały Grupa Sąsiedzka „Podwórko na Puszkina”, nieformalna grupa młodzieżowa „Pani Maria i Spółka”, Szkoła Podstawowa nr 13, Rada Rodziców SP 13 i Rada Osiedla Zatorze przy okazji otwarcia obiektu zrealizowanego w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

W listopadzie oddano do użytku obiekt rekreacyjny usytuowany na terenie szkoły. Do dyspozycji Zatorza przekazano altanę z miejscem na grill, scenę w formie podestu oraz miejscami do siedzenia. Beneficjenci planują organizować w niej pikniki, pokazy filmów czy też festiwal talentów z Zatorza.

Moment oficjalnego otwarcia obiektu poprzedziła zabawa w budynku szkoły. Było wspólne śpiewanie, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, które następnie trafiły na przyszkolną choinkę oraz dekorowanie pierniczków i malowanie twarzy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wspólne kolędowanie w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie

»

18-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl