Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-02-02 18:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Balonowe ferie trwają w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
Dzieci i ich rodzice mogli się nauczyć m.in. jak wykonać balonowego pieska | Więcej zdjęć »
W Olsztynie dobiega końca drugi tydzień ferii zimowych. Chociaż uczniom zostało już mało czasu na ciekawe jego spędzanie w godzinach zwyczajowo przeznaczonych na naukę, to mogą jeszcze skorzystać m.in. z balonowych ferii w Galerii Warmińskiej.

Na dzieci czeka wystawa balonowych rzeźb wykonanych w skali 1:1 - kultowy motor Harley Davidson, piracki statek z załogą, Asterix i Obelix, zaś pod sufitem holu głównego - 5-metrowy smok.

Balonowe cudeńka wykonane przez Piotra Dudka (stworzenie jednej rzeźby to często cały dzień pracy) z gdańskiej firmy Events Masters to nie jedyna atrakcja. Twórca codziennie w godzinach 13.00-18.00 prowadzi bezpłatne balonowe warsztaty. Dzisiaj (2.02) na przykład uczył maluchy, jak wykonać balonowego pieska.
R E K L A M A
banner
W nadchodzący weekend będzie można zobaczyć jeszcze jedno dzieło - balonową... sukienkę. Ubrana w nią hostessa będzie przechadzała się po galerii i rozdawała dzieciom balony.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl