Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-03-16 17:47 | Rozmiar tekstu: A A A
Smart Store Orange teraz także w Olsztynie

Szczęśliwa trzynastka Orange!

Olsztyn24
Otwarcie salonu Smart Store w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przez siedem tygodni olsztynianie nie mogli korzystać ze znajdującego się w Galerii Warmińskiej salonu sieci telefonii komórkowej Orange. Tyle bowiem trwała metamorfoza klasycznego salonu sprzedaży Orange w niezwykły, interaktywny salon Smart Store. Dzisiaj (16.03) w południe przecięto wstęgę symbolizującą zakończenie inwestycji i udostępnienie mieszkańcom Olsztyna nowej jakości usług tego operatora telefonii komórkowej.    

- To już trzynaste tego typu miejsce w Polsce, zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami XXI wieku - mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska. - Tu świat realny i wirtualny wzajemnie się przenikają i uzupełniają, a do odwiedzin zachęca klientów nowoczesna i multimedialna forma prezentacji oferty.

- Bardzo się cieszę, że mogę zaprosić mieszkańców Olsztyna do Smart Store Orange - mówi Renata Ćwierzeń, dyrektor Regionu Polska Północno-Wschodnia Orange. - Można tu w nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni testować smarfony i tablety, skorzystać z pomocy doradców, obejrzeć i wypróbować atrakcyjne akcesoria telefoniczne. Jestem przekonana, że mieszkańcom Olsztyna, zainteresowanym usługami telekomunikacyjnymi, spodoba się to nowoczesne miejsce i będą jego częstymi gośćmi – dodaje pani dyrektor.
R E K L A M A
banner
Na 92 m2 powierzchni użytkowej olsztyńskiego Smart Store wydzielono trzy strefy - Dom, Rozrywka, Firma, nawiązujące do codziennych sytuacji, w których towarzyszy nam technologia.

- Ten sklep jest po prostu przystosowany, żeby obsługiwać „mądrzej”, żeby klient, który tu przyjdzie, jak najkrócej stał w kolejkach, i żeby mógł to, co go interesuje, „od ręki” zobaczyć i przetestować - wyjaśnia Wojciech Jabczyński. - Nic, co tutaj prezentujemy, nie jest atrapą. To prawdziwe, w pełni funkcjonalne urządzenia. Nie we wszystkich salonach tak jest, żeby można było każdy telefon, każdy tablet wziąć do ręki i wypróbować.

Sposobów na rozładowanie kolejek, których całkowicie nie da się przecież uniknąć, w Smart Store jest kilka. Po pierwsze, wiele spraw, jak chociażby wymianę karty SIM, zweryfikowanie stanu konta, czy zmianę danych adresowych można załatwić tuż po wejściu do salonu - w recepcji. Pracownicy recepcji sprawdzą również dostępność telefonów, akcesoriów i innych urządzeń, którymi jest zainteresowany klient. Poza tym do dyspozycji klientów są eksperci Orange i cztery stanowiska obsługi.

- Warto zwrócić uwagę, że w Smart Store nie ma klasycznych biurek, zastąpiły je stoliki - podkreśla dyrektor Ćwierzeń. - Przestrzeń pracy jest zupełnie inaczej zorganizowana. Klienci podczas rozmowy z ekspertem powinni się czuć tutaj jak w domu.

Tworzeniu kolejek przeciwdziałać ma również system kolejkowy, który niebawem zostanie zainstalowany w salonie.

- Stawiamy sobie za cel, by klient w Smart Store nie marnował czasu - zapewnia Renata Ćwierzeń. - Jeżeli w danym czasie w sklepie będzie więcej klientów niż recepcjoniści i eksperci będą w stanie obsłużyć, klient będzie mógł pobrać numerek i pójść sobie na zakupy. W stosownym czasie zostanie powiadomiony SMS-em o nadejściu jego kolejki. Oczywiście skorzystanie z tego rozwiązania uważamy za ostateczność, bowiem czas oczekiwania w kolejce można z pożytkiem spędzić w Smart Store.

W salonie można usiąść na wygodnej kanapie, pooglądać telewizję, zapoznać się z ofertą dla inteligentnego domu, czy ofertą na dostawę mediów za pośrednictwem sieci światłowodowej, można poznać też szerokie portfolio terminali, tabletów, akcesoriów, czy nawet pograć na Play Station, jeżeli jest się fanem gier komputerowych.

- To częste obrazki w Smart Storach, kiedy przychodzą do nas rodzice z dziećmi - mówi dyrektor Ćwierzeń. - Rodzice załatwiają sprawy z naszymi ekspertami, a dzieci spędzają czas grając na Play Station.

Nowością w Smart Store są również kasy, gdzie można zapłacić gotówką nie tylko za usługi Orange, ale również uregulować inne zobowiązania finansowe.

Dodajmy jeszcze, że od kwietnia 2015 roku Orange Polska uruchomił salony Smart Store w 10 miastach: m.in. w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Smart Store w Galerii Warmińskiej jest trzynastym salonem tego typu w kraju. Nasi rozmówcy są przekonani, że będzie to szczęśliwa trzynastka!

Z D J Ę C I A
F I L M Y
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Otwarcie salonu Smart Store w Olsztynie

16-03-2017

image galeria
W salonie Smart Store Orange w Olsztynie

16-03-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl