Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-03-21 21:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Lech Wałęsa odwiedził Olsztyn

Olsztyn24
Lech Wałęsa w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Były prezydent Lech Wałęsa, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ „Solidarność”, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, jedzi po kraju. Spotkania organizowane przez Instytut Lecha Wałęsy odbywają się pod hasłem „Porozmawiajmy o Polsce”. Dzisiaj (21.03) Lech Wałęsa, na zaproszenie Gazety Wyborczej realizującej cykl spotkań pod hasłem „Wyborcza na żywo”, odwiedził Olsztyn.

Spotkanie odbyło się w Hotelu Omega. Zainteresowanie wysłuchaniem tego, co były prezydent ma do powiedzenia o sytuacji w Polsce, było spore. Wejściówek zabrakło już na długo przed terminem spotkania. Było też sporo kamer i mikrofonów lokalnych mediów.

W pierwszej części spotkania rozmowę z Lechem Wałęsą prowadził redaktor naczelny olsztyńskiej Wyborczej Maciej Nowakowski. Potem były prezydent odpowiadał na pytania z sali.  
R E K L A M A
banner
- Dałem dzisiaj z siebie wszystko na co mnie było stać - powiedział Wałęsa na zakończenie. - Cieszę się, że tak dużo ludzi mnie wysłuchało. Musimy być razem, solidarnie, a wtedy powiedzą o nas: nie tylko burzyli niedobry porządek świata, ale też zaczęli mądrze porządkować Polskę.

Na koniec Lecha Wałęsa podpisywał swoje książki i pozował do zdjęć z uczestnikami spotkania.

Niebawem udostępnimy zapis wideo ze spotkania z Lechem Wałęsą.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [5]
~korek1 / 2017-04-06 09:27
Słuchający tego pana w większości tez byli pewnie TW jak widać ten pseudoautorytet skupia wokół siebie takich jak on sam. Wstydzę się za to, że kiedyś dałem się nabrać na jego kłamstwa i nosiłem go na swoich ramionach do kariery. Dzisiaj już nie jestem tak łatwo wierny w takie słowa i gesty tego pana już w 80 latach mówiono o nim, że to szpicel ale mało kto Panu Gwiażdzie wierzył dzisiaj jest to udowodnione.
~ / 2017-03-26 12:20
To chyba cenzura jak za dawnych lat
~ / 2017-03-26 12:18
Dlaczego jest tyle niejasności z tak ważną osobistością. Komuniści mieli taką władzę że całą Solidarność przykryli by czapkami a nie oddali władzę. Cała prawda wyjdzie za jakiś czas a pan Wałęsa będzie wrakiem politycznym i najgorszą osobą w historii.
~widz / 2017-03-22 16:32
Komentarz świadczy o buractwie! Cyba pan/pani nie wie w jakich czasach żyliśmy. Wałęsa to bohater narodowy, bo dzięki Niemu żyjemy w wolnym kraju. A to,że potem poszedł w prezydenturę i niestety wszystko popsuł to inna sprawa. Ja Panu Wałęsie dziękuję za to,że teraz jest mi w Polsce dobrze . Byłoby jeszcze lepiej gdyby politycy się dogadywali dla dobra wspólnego a nie żarli się na co my lud patrzymy z obrzydzeniem.
~Lucy / 2017-03-22 09:45
Proszę się zapisać na pierwszą załogową na Marsa!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Lech Wałęsa w Olsztynie

21-03-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl